Olej na plátně, 65x100 cm. Signováno vpravo dole Eichler. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: Narozen 21. 1. 1903 v Karlovci v Chorvatsku, zemřel 17. 2. 1975. Malíř, kreslíř a výtvarný pedagog.