Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
Kompletní aukční výsledky se zobrazí po přihlášení/registraci
Josef Jíra - V přístavu

Josef Jíra

114365. V přístavu

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 25.04.2024 22:23:00

Vlastimil Beneš - Zátiší s lahví a džbánem

Vlastimil Beneš

114434. Zátiší s lahví a džbánem

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 25.04.2024 21:54:53

Stanislav  Lolek - V zahradní restauraci

Stanislav Lolek

114083. V zahradní restauraci

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 24.04.2024 20:03:00

.. - Luxusní tenisový náramek s diamanty 4,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,75 g

..

113481. Luxusní tenisový náramek s diamanty 4,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,75 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 23:04:00

.. - Prsten s diamanty 1,23ct ,centralni diamant 1.12 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g

..

113328. Prsten s diamanty 1,23ct ,centralni diamant 1.12 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 20:37:38

Jan Saudek - Teenqueen

Jan Saudek

113045. Teenqueen

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 28.03.2024 22:52:58

Martin Benka - Dve ženy (Terchovianky)

Martin Benka

112829. Dve ženy (Terchovianky)

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 27.03.2024 21:28:00

Vladimír Komárek - Hudební zátiší

Vladimír Komárek

108544. Hudební zátiší

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 01.02.2024 22:24:00

Robert Jiran - Tři Grácie

Robert Jiran

108485. Tři Grácie

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 01.02.2024 21:39:00

.. - Luxusní tenisový náramek s 5,00 ct fancy colors diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,33 g

..

107802. Luxusní tenisový náramek s 5,00 ct fancy colors diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,33 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 17.12.2023 22:19:00

.. - Luxusní náušnice s  tanzanity 2,80 ct, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,68 g

..

107759. Luxusní náušnice s tanzanity 2,80 ct, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,68 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 17.12.2023 21:42:39

.. - Luxusní tenisový náramek s diamanty 2,4 ct  a rubíny cca 2,2 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-35 "kohout", hrubá hmotnost 25,65 g

..

107663. Luxusní tenisový náramek s diamanty 2,4 ct a rubíny cca 2,2 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-35 "kohout", hrubá hmotnost 25,65 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 17.12.2023 20:00:00

Otakar Nejedlý - Cesta březovým hájem

Otakar Nejedlý

105514. Cesta březovým hájem

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 29.11.2023 22:22:00

František Tichý - Vysoká škola

František Tichý

105383. Vysoká škola

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 29.11.2023 20:11:00

Elian - Zloděj myšlenek I./Klaunova ukolébavka/

Elian

105191. Zloděj myšlenek I./Klaunova ukolébavka/

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 15.11.2023 20:25:00

Ota Bubeníček - Mraky nad krajem

Ota Bubeníček

103949. Mraky nad krajem

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 25.10.2023 20:33:00

Josef  Loukota - Něžná krása

Josef Loukota

103918. Něžná krása

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 25.10.2023 20:04:22

.. - Luxusní tenisový náramek s diamanty a rubíny, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 25,65g

..

102982. Luxusní tenisový náramek s diamanty a rubíny, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 25,65g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 04.10.2023 22:09:00

.. - Luxusní náušnice s 1,00 ct diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,2 g

..

102965. Luxusní náušnice s 1,00 ct diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,2 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 04.10.2023 21:52:00

.. - Designový prsten s diamanty 1,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,10 g

..

102856. Designový prsten s diamanty 1,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,10 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 04.10.2023 20:16:23

Vladimír Komárek - Zvěstování

Vladimír Komárek

101476. Zvěstování

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 28.09.2023 20:15:00

Vlastimil Beneš - Tenisové hřiště

Vlastimil Beneš

100553. Tenisové hřiště

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 31.08.2023 22:42:31

František Kaván - Podzim u Hlinska

František Kaván

100252. Podzim u Hlinska

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 30.08.2023 20:00:00

Antonín Slavíček - Krajina

Antonín Slavíček

96721. Krajina

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 29.06.2023 22:59:41

Josef Istler - Kompozice

Josef Istler

96594. Kompozice

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 29.06.2023 20:49:15

Zdeněk Červinka - Krajina s bílým klavírem

Zdeněk Červinka

96549. Krajina s bílým klavírem

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 29.06.2023 20:22:16

Ludvík Vacátko - S koňmi na pastvě

Ludvík Vacátko

96752. S koňmi na pastvě

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 28.06.2023 22:15:09

František Ringo Čech - Hádej kdo příjde na večeři?

František Ringo Čech

96418. Hádej kdo příjde na večeři?

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 28.06.2023 21:25:44

.. - Prsten s diamantem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,35 g

..

97501. Prsten s diamantem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,35 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 21.06.2023 20:18:04

Jiří John - Zoufalství

Jiří John

94869. Zoufalství

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 01.06.2023 21:39:15

Jiří Chadima - Podzim nad řekou

Jiří Chadima

94668. Podzim nad řekou

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 31.05.2023 21:27:00

Lukero - Cesta mezi světy

Lukero

94629. Cesta mezi světy

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 31.05.2023 21:25:05

.. - Bílozlatý prsten s brilianty a smaragdem zlato 750/1000, hrubá hmotnost 9,18 g

..

93866. Bílozlatý prsten s brilianty a smaragdem zlato 750/1000, hrubá hmotnost 9,18 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 03.05.2023 20:35:00

Vladimír Komárek - Maska s vavříny

Vladimír Komárek

93129. Maska s vavříny

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 26.04.2023 22:55:00

Jiří Stýblo - Strážce diamantu

Jiří Stýblo

92617. Strážce diamantu

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 12.04.2023 21:26:35

Bohumil Vrzal - Na předměstí

Bohumil Vrzal

91629. Na předměstí

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 30.03.2023 21:46:10

.. - Luxusní prsten se smaragdem a diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 5,99 g

..

91803. Luxusní prsten se smaragdem a diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 5,99 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 15.03.2023 21:10:14

.. - Tenisový náramek s diamanty, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 13,05 g

..

91794. Tenisový náramek s diamanty, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 13,05 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 15.03.2023 21:00:09

.. - Luxusní prsten art deco s diamanty, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,35 g

..

91756. Luxusní prsten art deco s diamanty, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,35 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 15.03.2023 20:05:24

Vladimír Komárek - Labuť a židle

Vladimír Komárek

89809. Labuť a židle

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 23.02.2023 21:53:37

Zdeněk Červinka - Hic sunt leones

Zdeněk Červinka

89721. Hic sunt leones

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 23.02.2023 20:27:00

Oskar Brázda - Koupání

Oskar Brázda

87842. Koupání

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 15.12.2022 21:08:00

Richard Fremund - Vesnice

Richard Fremund

87821. Vesnice

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 15.12.2022 21:03:08

František Jiroudek - Loďky

František Jiroudek

87813. Loďky

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 15.12.2022 20:48:04

Vladimír Komárek - Labutě v zahradě

Vladimír Komárek

87787. Labutě v zahradě

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 15.12.2022 20:13:00

Jan Havlík - Alpinum I.

Jan Havlík

86504. Alpinum I.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 01.12.2022 22:01:13

Josef Jíra - Svěcení květin

Josef Jíra

86295. Svěcení květin

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 30.11.2022 21:03:04

Jan Saudek - From the cradle to the Grave!

Jan Saudek

85534. From the cradle to the Grave!

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 16.11.2022 20:16:47

Boris Jirků - Anoalucia

Boris Jirků

85332. Anoalucia

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 02.11.2022 20:22:29

Otakar Nejedlý - Říční plavba

Otakar Nejedlý

85134. Říční plavba

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 27.10.2022 20:47:27