Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
.. - Náramek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,05 g

..

65697. Náramek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,05 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 800 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 21:00:07

Mephisto, Novoris, Chronométre Lip, Tiega, Norma, Systeme Roskopf Patent,.... - Konvolut 15 hodinek

65702. Konvolut 15 hodinek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 300 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 21:00:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,85 g

..

65698. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,85 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 600 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:58:50

Čechy 1. pol. 20. stol. - Kruhový náramek, Stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-48, hrubá hmotnost: 33,66 g

Čechy 1. pol. 20. stol.

65699. Kruhový náramek, Stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-48, hrubá hmotnost: 33,66 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:57:37

.. - Přívěšek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 0,50 g

..

65694. Přívěšek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 0,50 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:52:00

.. - Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 2,40 g

..

65693. Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 2,40 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 900 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:51:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,66 g

..

65692. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,66 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:50:00

.. - Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 2,35 g

..

65691. Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 2,35 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:49:00

Čechy 2. pol. 20. stol. - Kruhový otevírací náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost: 25,86 g

Čechy 2. pol. 20. stol.

65690. Kruhový otevírací náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost: 25,86 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 100 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:48:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,05 g

..

65684. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,05 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 200 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:47:30

.. - Přívěšek, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 2,80 g

..

65689. Přívěšek, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 2,80 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:47:00

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 1,70 g

..

65688. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 1,70 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:46:00

.. - Starožitné granátové náušnice, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 1,15 g

..

65687. Starožitné granátové náušnice, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 1,15 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:45:11

.. - 3 spojené kruhové náramky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 12,84 g

..

65686. 3 spojené kruhové náramky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 12,84 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:44:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 3,50 g

..

65683. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 3,50 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 700 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:43:57

.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,25 g

..

65674. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,25 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 100 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:43:33

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 8,40 g

..

65685. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 8,40 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:43:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 2,60 g

..

65682. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 2,60 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:42:11

Rakousko - Uhersko - Šatlén

Rakousko - Uhersko

65678. Šatlén

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:40:52

značka Prim Diplomat - Náramkové hodiny

značka Prim Diplomat

65679. Náramkové hodiny

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 400 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:39:18

.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 1,65 g

..

65681. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 1,65 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 400 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:39:00

značka Lanco - Náramkové hodinky

značka Lanco

65667. Náramkové hodinky

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:38:45

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lvíček, hrubá hmotnost 3,30 g

..

65680. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lvíček, hrubá hmotnost 3,30 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:38:00

.. - Dámské hodinky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 7,50 g

..

65662. Dámské hodinky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 7,50 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 700 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:35:18

.. - Starožitný řetízek s čtyřlístkem, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 3,1 g

..

65677. Starožitný řetízek s čtyřlístkem, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 3,1 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:35:00

.. - Pánský prsten se 3 routy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 8,68 g

..

65660. Pánský prsten se 3 routy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 8,68 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:34:55

Čechy 20. stol. - Náhrdelník s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost:15,36 g

Čechy 20. stol.

65676. Náhrdelník s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost:15,36 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 000 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:34:00

.. - Závěs s jantarem, zlato 585/1000 a 500/1000, hrubá hmotnost: 5,30 g

..

65669. Závěs s jantarem, zlato 585/1000 a 500/1000, hrubá hmotnost: 5,30 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 700 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:33:27

.. - Kruhový rozevírací náramek, hrubá hmotnost: 42,20 g

..

65675. Kruhový rozevírací náramek, hrubá hmotnost: 42,20 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:33:00

.. - Prsten , zlato 585/1000, hrubá hmotnost 39,60 g

..

65666. Prsten , zlato 585/1000, hrubá hmotnost 39,60 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 26 000 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:32:34

.. - Hodinky kapesní klíčové

..

65672. Hodinky kapesní klíčové

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:32:11

.. - Prsten, zlato 333/1000, hrubá hmotnost 2,03 g

..

65673. Prsten, zlato 333/1000, hrubá hmotnost 2,03 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:31:00

.. - Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lvíček, hrubá hmotnost 0,65 g

..

65671. Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lvíček, hrubá hmotnost 0,65 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:29:00

.. - Madonka, zlato 585/1000, stříbro 835/1000, hrubá hmotnost 3,60g

..

65670. Madonka, zlato 585/1000, stříbro 835/1000, hrubá hmotnost 3,60g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 900 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:28:00

.. - Prsten, zlato 500/1000, hrubá hmotnost: 2,05 g

..

65647. Prsten, zlato 500/1000, hrubá hmotnost: 2,05 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:26:30

.. - Šatlén, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 7,46 g

..

65668. Šatlén, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 7,46 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:26:00

.. - Závěš, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 9,96g

..

65648. Závěš, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 9,96g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 600 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:24:19

.. - Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 1,77 g

..

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:23:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,38 g

..

65664. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,38 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 2 600 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:22:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,65 g

..

65645. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,65 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 39 000 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:21:10

.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,20 g

..

65663. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,20 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 100 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:21:00

.. - Prsten s kultivovanou perlou a 2 routy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 2,11 g

..

65661. Prsten s kultivovanou perlou a 2 routy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 2,11 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 300 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:19:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,40 g

..

65655. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,40 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 700 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:17:31

.. - Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 1,82 g

..

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:17:00

.. - Granátový prsten, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 3,56 g

..

65658. Granátový prsten, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 3,56 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 700 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:16:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 4,41 g

..

65657. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 4,41 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 700 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:15:00

.. - Článkovaný náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 7,79 g

..

65656. Článkovaný náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 7,79 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 7 000 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:14:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,45 g

..

65654. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,45 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 500 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:12:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,00 g

..

65652. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,00 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:11:37

.. - Pudřenka, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 95,52g

..

65653. Pudřenka, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 95,52g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:11:00