65702. Konvolut 15 hodinek
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 4 300 Kč
Dražba ukončena: 06.10.2021 21:00:00
65699. Kruhový náramek, Stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-48, hrubá hmotnost: 33,66 g
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 300 Kč
Dražba ukončena: 06.10.2021 20:57:37
65690. Kruhový otevírací náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost: 25,86 g
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 3 100 Kč
Dražba ukončena: 06.10.2021 20:48:00
65678. Šatlén
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 700 Kč
Dražba ukončena: 06.10.2021 20:40:52
65679. Náramkové hodiny
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 400 Kč
Dražba ukončena: 06.10.2021 20:39:18
65667. Náramkové hodinky
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 600 Kč
Dražba ukončena: 06.10.2021 20:38:45
65676. Náhrdelník s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost:15,36 g
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 06.10.2021 20:34:00