Károly Kotász - Májales

Olej na kartonu, 34x47 cm. Signováno vlevo dole Kotasz K. Rámováno.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1872 – 1941
Maďarský malíř.

vydraženo top
89337. Májales
Dražba ukončena:29.01.2023 20:27:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč