Lubosh Valenta - Colorful Happiness

Nejdelší strana: 90 cm

Akryl na plátně, 90x70 cm. Signováno vpravo dole Lubosh 24. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Přiložen autorský certifikát.

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

117499. Colorful Happiness
Zbývá:5 dnů, 15 hodin
Konec dražby:27.06.2024 21:08:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč