Střední Evropa 18. stol. - Ex voto s morovými světci

Olej na plátně, 62x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

Pozn.:Mírně poškozeno.

vydraženo top
Střední Evropa 18. stol.
112126. Ex voto s morovými světci
Dražba ukončena:25.02.2024 20:17:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč