Adolf Born - Kouzla v Benátkách

Litografie, 22/70, 34x27 cm. Signováno vpravo dole A. Born. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Vzadu evidenční štítek ROH, přípis, datace 1987.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

152588. Kouzla v Benátkách
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:07:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:17 000 Kč