Anton Kubalík - Body I.

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vzadu Kubalík. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1979
Malíř, grafik, příležitostný ilustrátor. Narodil se v Žiline. Studoval na Škole užitého umění Lednické Rovne obor sklářský dizajn. Pak pokračoval ve studiu na Filozofické fakultě – obor výtvarná výchova v Ružomberku. Věnuje se klasické olejomalbě, převážně figurativním motivům s jemným přesahem do abstrakce. Žije v Praze.

152627. Body I.
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:46:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 14.01.2026 15:07:06 2130