Constantin Stoiloff

54694. Divoká jízda

popis: Olej na dřevě, 31x47 cm. Signováno vpravo dole C. Stoiloff. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1850 - 1924
Rakouský malíř.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:44:42

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 19 000 Kč