František Brunner Dvořák - Krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 21x34 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu ověření pravosti dcery autora, Heleny Dvořákové.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1862 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
František Brunner Dvořák
106970. Krajina
Dražba ukončena:13.12.2023 21:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč