František Hodonský, G. Gershwin - Rapsodie v modrém

Detail položky

Detail položky

Dřevořez, 51x31 cm. Signováno dole F. Hodonský, G. Gershwin. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 68 cm

František Hodonský, G. Gershwin
152656. Rapsodie v modrém
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 000 Kč 07.01.2026 9:34:11 16404