Jaroslav Vlasák - Gnóze

Kombinovaná technika, 82x80 cm. Signováno vpravo dole Vlasák 2021. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1961

152636. Gnóze
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:55:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:8 500 Kč