Georges Kars

49074. Rodina

popis: Kombinovaná technika, 50x33 cm. Signováno vpravo dole Kars IV. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Přiložen doklad o koupi listu v aukční síni v Tel-Avivu. U listu byly špičkově restaurovány okraje listu.

o autorovi:
1882-1945
Narodil se v Kralupech nad Vltavou. Studoval akademii v Mnichově. Studijní cestu podnikl po Iberském poloostrově. Zbytek života již žil a tvořil v zahraničí - ve Francii, Belgii, Španělsku a vzhledem ke svému židovskému původu se v období fašismu uchýlil do Švýcarska, kde svůj život ukončil skokem z okna.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 150 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 7 500 Kč