Jitka Kolínská

40768. Periferie v půlnočním svitu

popis: Kombinovaná technika na plátně. 25x40 cm. Signováno vpravo dole Kolínská. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1930 - 1992
Narodila se v Praze. Studovala na Soukromé škole dekorativních umění J. Masáka, poté na pražské AVU u prof. Sychry a Pukla. Tvořila malby, kresby i grafiku, později se věnovala kombinovaným technikám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 9 500 Kč