Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vzadu Bernatová Markéta 25. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 73 cm
o autorovi: 1979
Samouk, její vášní je malba. V období covidu, kdy ji sužovaly zdravotní a psychické obtíže, našla útěchu a sílu v tvoření. Každý obraz nese kousek její duše – jsou to díla ze srdce pro vás.