Markéta Bernatová - Přetížení roztomilostí

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vzadu Bernatová Markéta 25. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1979
Samouk, její vášní je malba. V období covidu, kdy ji sužovaly zdravotní a psychické obtíže, našla útěchu a sílu v tvoření. Každý obraz nese kousek její duše – jsou to díla ze srdce pro vás.

Markéta Bernatová
152529. Přetížení roztomilostí
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:08:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč