Otakar Mrkvička

12212. Domy v krajině

popis: Olej na kartonu, 23x28 cm, mongramováno vlevo dole OM, rám.

Pozn.: Vzadu přípis. Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 000 Kč