Otakar Mrkvička

12212. Domy v krajině

popis: Olej na kartonu, 23x28 cm, mongramováno vlevo dole OM, rám.

Pozn.: Vzadu přípis. Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:09:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč