Pavel Vavrys - Nevěsta

Olej na plátně, 70x75 cm. Signováno vpravo dole Vavrys 92. Rámováno.

Pozn.: Současný majitel zakoupil dílo přímo od autora.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

doporučujeme
152577. Nevěsta
Zbývá:0 dnů, 14 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:56:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč