Rusko 1. pol. 19. stol.

53912. sv. Mikuláš Myrský

popis: Tempera na dřevěné desce, 27x22 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 31 dnů, 20 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 15.12.2020 21:25:08 2545