Vilma Meisel

306207. Vlčí máky v okně

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 53x38 cm. Signováno vpravo dole Vilma Meisel 1907. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 24.09.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč