Yvette Branz - Ice Cofee

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Y. Branz 2025. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: Česka malířka žijící v zahraničí. Její obrazy jsou známy nejen v ČR ale i po celém světě. Přestože vystavuje především v zahraničí, její tvorba byla prezentována také na několika výstavách v České republice. Specializuje se na originální a emotivní obrazy, které přitahují pozornost sběratelů a milovníků umění. Díky svému unikátnímu stylu a mezinárodnímu věhlasu nachází její práce své místo v soukromých i veřejných sbírkách.

Yvette Branz
152655. Ice Cofee
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč