Olej na překližce, 80x60 cm. Monogramováno dole uprostřed. Datováno 95. Rámováno.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: Malíř, ilustrátor, humorista. Původním povoláním strojař, prošel řadou profesí. Ve výtvarném umění je samouk, maluje od r. 1984. Žije a tvoří v Benešově, pravidelně vystavuje v galerii Pošta Benešov, přispívá na výstavy kresleného humoru Eurohumor v italském Cuneu.