Zdeněk Jiroušek - Souboj noci a dne

Olej na překližce, 80x60 cm. Monogramováno dole uprostřed. Datováno 95. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Malíř, ilustrátor, humorista. Původním povoláním strojař, prošel řadou profesí. Ve výtvarném umění je samouk, maluje od r. 1984. Žije a tvoří v Benešově, pravidelně vystavuje v galerii Pošta Benešov, přispívá na výstavy kresleného humoru Eurohumor v italském Cuneu.

152682. Souboj noci a dne
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč