.. - Konvolut 3 předmětů, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "AV", hrubá hmotnost celkem 17,96 g

..
153881. Konvolut 3 předmětů, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "AV", hrubá hmotnost celkem 17,96 g
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč