Anna Roškotová - Fuchsie

Akvarel, 43x20 cm. Signováno vlevo dole A. Roškotová. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1883 – 1967
Malířka. Studovala soukromě u Václava Jansy v Praze a u A. Hölzela v Dachau u Mnichova. Malovala architekturu, městské veduty a městské i chrámové interiéry, používala techniku akvarelu. Vystavovala s Kruhem výtvarných umělkyň v Praze a v Hagenbundu a Künstlerhausu ve Vídni. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, Pražského hradu, GHMP v Praze a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

153950. Fuchsie
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč