Anna Roškotová - Krajina s lesem

Kombinovaná technika, 40x50 cm. Signováno vlevo dole A. Roškotová. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1883 – 1967
Malířka. Studovala soukromě u Václava Jansy v Praze a u A. Hölzela v Dachau u Mnichova. Malovala architekturu, městské veduty a městské i chrámové interiéry, používala techniku akvarelu. Vystavovala s Kruhem výtvarných umělkyň v Praze a v Hagenbundu a Künstlerhausu ve Vídni. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, Pražského hradu, GHMP v Praze a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

153895. Krajina s lesem
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč