Drahovzal - Konvolut 2 krajinek

Olej na kartonu, 28x38 cm a 38x49 cm. Signovány Drahovzal. Rámováno.

Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 57 cm

Drahovzal
153949. Konvolut 2 krajinek
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:39:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 24.01.2026 3:30:17 17068