F. Hradecký - Na cestě do továrny

Olej na kartonu, 45x47 cm. Signováno vpravo dole F. Hradecký 49. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 56 cm

doporučujeme
153944. Na cestě do továrny
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:36:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč