Franta Malý, aj... - Konvolut 3 obrazů

Olejomalby, všechny cca 50x40 cm. Všechny signovány. 2x rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

153906. Konvolut 3 obrazů
Zbývá:8 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč