František Krčmář - Bílá květ

Olej na překližce, 40x50 cm. Signováno vlevo dole F. Krčmář 1994. Rámováno.

Stav: Poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1935
Narodil se v Břestku u Uherského Hradiště. Studoval na Střední průmyslové škole keramické v Bechyni a poté u prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze 1955-1961. Působil jako docent malby na VŠUP v Praze. Spolupracoval na celosvětových výstavách v Bruselu a Montrealu.

153875. Bílá květ
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč