Franz Hoffmann-Fallersleben - Zimní večer v Krkonoších

Olej na plátně, 70x50 cm. Nesignováno, vzadu štítek. Rámováno.

Nejdelší strana: 89 cm

o autorovi: Německý malíř

Franz Hoffmann-Fallersleben
153887. Zimní večer v Krkonoších
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč