Olej na plátně, 30x35 cm. Signováno vpravo nahoře J. Kitzler. Rámováno.
Stav: Rám i malba poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 42 cm
o autorovi: 1891 - ?
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč