Josef Kitzler - Sedící akt

Olej na plátně, 30x35 cm. Signováno vpravo nahoře J. Kitzler. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1891 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

153898. Sedící akt
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč