Lubomír Krátký - Zamyšlená

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole L. Krátký 15. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1967

153904. Zamyšlená
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč