Lubomír Mecl - Slunečnice ve váze

Olej na sololitu, 65x45 cm. Signováno vpravo dole L. Mecl. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1922 – 1999

Lubomír Mecl
153953. Slunečnice ve váze
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč