Milada Šindlerová Vokáčová - Bez názvu

Olej na plátně, 70x52 cm. Monogramováno vzadu MŠ. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1923 - 2011

doporučujeme
153927. Bez názvu
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč