Milada Šindlerová - Osamělá břízka

Olej na plátně, 30x35 cm. Signováno vpravo dole M. Šindlerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 2011

21332. Osamělá břízka
Dražba ukončena:27.06.2018 23:05:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč