Miroslava Fialová (Kumpoštová) - Zátiší s bodláky

Olej na kartonu, 60x86 cm. Monogramováno vlevo dole FM. Rámováno.

Nejdelší strana: 101 cm

o autorovi: 1920 – 2003
Malířka, dcera brněnského architekta Jindřicha Kumpošta

doporučujeme
153939. Zátiší s bodláky
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč