monogramováno - Půlakt

Olej na kartonu, 33x25 cm. Monogramováno vpravo dole. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 44 cm

monogramováno
153903. Půlakt
Zbývá:8 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč