Otto Stritzko - Bez názvu

Detail položky

Detail položky

Tempera, 65x52 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko.

Nejdelší strana: 73 cm

 

o autorovi: 1908 – 1986
Malíř, grafik, restaurátor. Studoval UMPRUM u profesorů Bendy a Hoffbauera, studia však nedokončil. Kromě malířské a restaurátorské tvorby se věnoval také ilustrování a grafické úpravě knih.

153956. Bez názvu
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci