Tempera, 65x52 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko.
Nejdelší strana: 73 cm
o autorovi: 1908 – 1986
Malíř, grafik, restaurátor. Studoval UMPRUM u profesorů Bendy a Hoffbauera, studia však nedokončil. Kromě malířské a restaurátorské tvorby se věnoval také ilustrování a grafické úpravě knih.