Otto Stritzko - Žena v sadu

Olej na plátně, 50x73 cm. Signováno vpravo dole O. Stritzko. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

23546. Žena v sadu
Dražba ukončena:31.10.2018 19:25:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč