Robert F. Wacík - Tři břízky u vody

Olej na kartonu, 34x28 cm, signováno vlevo dole R.F. Wacík, rám.

1880, Strakonice - 1968
Malbě se učil na soukromé škole K. Reisnera v Praze. Poté studia v Mnichově, Paříži a Americe. Malíř krajin a podobizen (Jiří V., chicagský starosta,...). Během svého pobytu v Americe vystavoval v New Yorku, Chicagu i St. Louis.

1813. Tři břízky u vody
Dražba ukončena:28.01.2015 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč