Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole R. F. Wacík. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1880 – 1968
Malíř. Studoval na malířské škole K. Reisnera v Praze. Studijně cestoval do Mnichova, Paříže a USA, kde také vystavoval v New Yorku, Chicagu a St. Luis. Maloval krajiny a podobizny.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30.000 Kč