Roger Gerson - Řeka pod horami

Olej na plátně, 60x73 cm. Signováno vpravo dole Gerson. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Lucemburský malíř

153929. Řeka pod horami
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč