Rösler - Portrét rabína

Detail položky

Detail položky

Kvaš, 29x21 cm. Signováno vpravo dole Rösler. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 33 cm

Rösler
153966. Portrét rabína
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci