Kvaš, 29x21 cm. Signováno vpravo dole Rösler. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 33 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci