Rostislav Herrmann - Na duchovní cestě

Kombinovaná technika, 39x33 cm. Signováno vzadu. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 1962
Malíř, grafik, fotograf. Výtvarné umění studoval soukromě u P. Nešlehy (VŠUP), inspiroval se nejvíce dílem V. Boštíka. Věnuje se grafice, kresbě, fotografii, též fotomontážím a kombinovaným technikám. Pedagogicky působí v Opavě na Mendelově gymnáziu. Je členem výtvarné Skupiny X.

doporučujeme
153931. Na duchovní cestě
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč