Rudolf Kremlička, Karel Svolinský - Konvolut 2 prací: Toaleta a Dívka u okna

Litografie a dřevoryt, 17x13 cm a 36x24 cm. Signováno tužkou vpravo dole R. Kremlička a tužkou i v tisku K. Svolinský. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 52 cm

Rudolf Kremlička, Karel Svolinský
153962. Konvolut 2 prací: Toaleta a Dívka u okna
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:45:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 23.01.2026 10:52:05 5912