signatura  nečitelná - Vojáci

Olej na kartonu, 33x60 cm. Signováno vlevo dole nečitelně, datováno 21. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

doporučujeme
signatura nečitelná
153886. Vojáci
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč