Střední Evropa 19. stol. - Krucifix

Obecný kov, 21x11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

certifikát
Střední Evropa 19. stol.
153893. Krucifix
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč