středoevropský malíř kolem roku 1900 - Pevnost

Olej na dřevěné desce, 13x9 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 18 cm

středoevropský malíř kolem roku 1900
153900. Pevnost
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč