Svoboda

306218. Kytara

popis: Olej na plátně, 60x40 cm. Signováno vlevo dole Svoboda 63. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.09.2020 20:07:38

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč