Svoboda - Noc

Olej na plátně, 105x90 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Olištováno.

32329. Noc
Dražba ukončena:29.05.2019 19:46:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:13 000 Kč