Svoboda - Palma

Kombinovaná technika na sádrokartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Nerámováno.

Stav: Mírně poškozeno.

303008. Palma
Dražba ukončena:02.01.2020 20:17:02
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč